знаряддя має противідкатна пристрій робить постріл в горизонтальному напрямку і відкочується маса снаряда швидкість після якої

знаряддя має противідкатна пристрій робить постріл в горизонтальному напрямку і відкочується маса снаряда швидкість після якої


задача 10029

Із знаряддя, що не має противідкатного пристрою, здійснювалася стрілянина в горизонтальному напрямку. Коли знаряддя було нерухомо закріплено, снаряд вилетів зі швидкістю v1 = 600 м/с, a коли знаряддю дали можливість вільно відкочуватися назад, снаряд вилетів зі швидкістю v2 = 580 м/с. З якою швидкістю відкотилося при цьому знаряддя?

задача 11114

На рейках стоїть платформа, на якій закріплена гармата без противідкатного пристрою так, що ствол її розташований в горизонтальному положенні. З гармати роблять постріл вздовж залізничної колії. Маса m1 снаряда дорівнює 10 кг, і його швидкість v1 = 1 км/с. На яку відстань l відкотиться платформа після пострілу, якщо коефіцієнт опору f = 0,002, m2 = 20 т.

задача 18912

З гармати, яка не має противідкатних пристроїв і вільно зісковзує з похилої площини з кутом нахилу ?, робиться постріл в горизонтальному напрямку в момент, коли гармата пройшла шлях s. Маса гармати М, маса снаряда m. Якою має бути швидкість снаряда, щоб гармата після пострілу зупинилася?

задача 20830

Із знаряддя, закріпленого на залізничній платформі, здійснюють постріл в горизонтальному напрямку вздовж залізничної колії. Маса снаряда m = 10 кг. Яка його початкова швидкість, якщо платформа після пострілу відкотилася на відстань l = 10 м при масі платформи зі зброєю М = 20 т? Коефіцієнт опору руху платформи k = 0,002.

задача 21154

Знаряддя, здатне легко рухатися на колесах, масою 15 т, стріляє вгору під кутом 60°. З якою швидкістю воно почне відкочуватися після пострілу, якщо маса снаряда 20 кг, а його початкова швидкість 500 м/с?

задача 24764

Зброя, що має масу ствола 500 кг, стріляє в горизонтальному напрямку. Маса снаряда 5 кг, початкова швидкість 460 м/с. При пострілі ствол відкочується на відстань 40 см. Знайти середню силу гальмування, що виникає в механізмі, що гальмує ствол.

Другие предметы