знаряддя має противідкатна пристрій робить постріл в горизонтальному напрямку і відкочується маса снаряда швидкість після якої

знаряддя має противідкатна пристрій робить постріл в горизонтальному напрямку і відкочується маса снаряда швидкість після якої


задача 10029

Із знаряддя, що не має противідкатного пристрою, здійснювалася стрілянина в горизонтальному напрямку. Коли знаряддя було нерухомо закріплено, снаряд вилетів зі швидкістю v1 = 600 м/с, a коли знаряддю дали можливість вільно відкочуватися назад, снаряд вилетів зі швидкістю v2 = 580 м/с. З якою швидкістю відкотилося при цьому знаряддя?

задача 11114

На рейках стоїть платформа, на якій закріплена гармата без противідкатного пристрою так, що ствол її розташований в горизонтальному положенні. З гармати роблять постріл вздовж залізничної колії. Маса m1 снаряда дорівнює 10 кг, і його швидкість v1 = 1 км/с. На яку відстань l відкотиться платформа після пострілу, якщо коефіцієнт опору f = 0,002, m2 = 20 т.

задача 18912

З гармати, яка не має противідкатних пристроїв і вільно зісковзує з похилої площини з кутом нахилу ?, робиться постріл в горизонтальному напрямку в момент, коли гармата пройшла шлях s. Маса гармати М, маса снаряда m. Якою має бути швидкість снаряда, щоб гармата після пострілу зупинилася?