досвід екран ширина світло відстань смуга уявний між лінза джерело зображення дзеркало довжина хвиля


задача 12289

У досліді з дзеркалами Френеля відстань d між уявними зображеннями джерела світла дорівнює 0,5 мм, відстань l від них до екрана дорівнює 3 м. Довжина хвилі λ = 0,6 мкм. Визначити ширину b смуг інтерференції на екрані.

задача 12733

Під час експерименту з дзеркалами Френеля відстань між уявними зображеннями джерела світла d = 0,5 мм, відстань від них до екрана l = 3 м. Довжина хвилі світла λ = 480 нм. Визначити ширину смуг інтерференції на екрані.

задача 12734

Під час експерименту з дзеркалами Френеля відстань між уявними зображеннями джерела світла d = 0,5 мм, ідстань від них до екрана l = 3 м. Довжина хвилі світла λ = 0,6 мкм. Визначити ширину смуг інтерференції на екрані.

задача 14616

Під час експерименту з дзеркалами Френеля відстань між уявними зображеннями джерела світла дорівнює 0,5 мм, відстань від них до екрана дорівнює 5 м. Довжина хвилі 0,6 мкм. Визначити ширину смуг інтерференції на екрані.

задача 20893

Відстань між уявними джерелами монохроматичного світла в досвіді з дзеркалами Френеля дорівнює 0,4 мм, відстань від уявних джерел світла до екрана 3 м. Відстань між центральним і найближчими до нього максимумами світла на екрані дорівнює 4,5 мм. Визначити довжину світлової хвилі.

задача 23339

У досліді з дзеркалами Френеля відстань між уявними зображеннями джерела світла 0,5 мм, відстань від них до екрана 3 м. Довжина хвилі 0,6 мкм. Визначити відстань між сусідніми максимумами.

задача 80503

Над басейном з дзеркальним дном, заповненим водою до висоти h, підвішена лампочка на висоті H над поверхнею води. Знайти відстань від лампочки до її уявного зображення в дзеркалі.

Другие предметы