заряджається конденсатор ємністю джерела струму напругою замикається опором знехтувати

заряджається конденсатор ємністю джерела струму напругою замикається опором знехтувати


задача 11038

Мається котушка, індуктивність якої дорівнює 220 мГн, і опір 3,8 Ом, підключення послідовно до джерела струму. ЕРС джерела дорівнює 14 В. За допомогою перемикача джерело струму відключається, і котушка замикається накоротко. У скільки разів зменшиться сила струму в котушці через 0,02 с після вимкнення джерела сили струму? Чому в цей момент часу буде дорівнює потужність, споживана від джерела?

задача 12377

Акумулятор замикається один раз таким опором, що сила струму дорівнює 3 А, другий раз таким опором, що сила струму дорівнює 2 А. Визначити ЕРС акумулятора, якщо потужність струму в зовнішньому колі в обох випадках однакова, а внутрішній опір акумулятора дорівнює 4 Ом.

задача 15462

Мається котушка довжиною l = 20 см і діаметром D = 2 см. Обмотка котушки складається з N = 200 витків мідного дроту, площа поперечного перерізу якої s = 1 мм2. Котушка включена в ланцюг з деякою е.р.с. За допомогою перемикача е.р.с. вимикається, і котушка замикається накоротко. Через який час t після вимкнення е.р.с. струм в ланцюзі зменшиться в 2 рази?

задача 15880

Елемент замикається один раз на опір R1 = 4 Ом, другий раз на R2 = 9 Ом. В тому і в іншому випадках кількість теплоти Q, що виділяється в опорах за один і той же час, виявляється однаковим. Який внутрішній опір елемента?

задача 19713

Конденсатор ємності С заряджається до напруги U0 і замикається на котушку з індуктивністю L. Чому дорівнює амплітуда Im сили струму в нинішньому коливальному контурі? Активним опором контуру знехтувати.

задача 22000

На малюнках наведено різні випадки: 1) Магніт наближається до котушки; 2) Магніт покоїться щодо котушки; 3) Ключ замикається; 4) Рамка повертається. ЕРС індукції не виникає в разі ...

задача 26431

Два елементи з ЕРС по 1,5В внутрішніми опорами r1 = 3 Oм, r2 = 2 Ом з'єднуються послідовно і замикають на зовнішній опір. Яким має бути зовнішній опір R, щоб різниця потенціалів на полюсах першого елемента дорівнювала нулю.

Другие предметы