утримується кут нахилу коефіцієнт тертя горизонтальний площину

утримується кут нахилу коефіцієнт тертя горизонтальний площину


задача 20384

Горизонтально розташований диск програвача обертається з частотою 33 хв–1. На диск помістили невеликий предмет. Відстань від предмета до осі обертання, при якому предмет ще утримується на диску, дорівнює 10 см. Визначте коефіцієнт тертя між предметом і диском.

задача 20921

Хлопчик масою 40 кг, скотившись на санках з гірки висотою 2 м і кутом нахилу 30°, проїхав по горизонтальній дорозі до зупинки шлях 20 м. Знайти коефіцієнт тертя, вважаючи його постійним на всьому шляху руху, і силу тертя на горизонтальній ділянці.

задача 22691

На горизонтально розташованому диску, що обертається з частотою 60 об/хв, поміщають невеликий предмет. Максимальна відстань від предмета до осі обертання, при якому предмет утримується на диску, дорівнює 5,1 см. Чому дорівнює коефіцієнт тертя між предметом і диском?

задача 40001

Горизонтально розташований диск програвача обертається з частотою 78 об/хв. На нього помістили невеликий предмет. Гранична відстань від предмета до осі обертання, при якому предмет утримується на диску, так само 7 см. Який коефіцієнт тертя між предметом і диском?

задача 40516

Чому дорівнює максимальний кут нахилу площини до горизонту, якщо на цій площині утримується вантаж? Коефіцієнт тертя між вантажем і площиною дорівнює 0,138. Відповідь дати в град.

Другие предметы