розбіжність гас підвести однаковий довжина нитка кут дві кулі заряджені щільність матеріалу дорівнює

розбіжність гас підвести однаковий довжина нитка кут дві кулі заряджені щільність матеріалу дорівнює


задача 10185

Дві однаково заряджених кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюють в масло. Яка щільність ρ масла, якщо кут розбіжності ниток при зануренні в масло залишається незмінним? Щільність матеріалу кульок ρ0 = 1,5•103 кг/м3, діелектрична проникність масла ε = 2,2.

задача 10663

Дві однаково заряджених кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюються в масло щільністю ρ0 = 8·102 кг/м3. Яка діелектрична проникність ε масла, якщо кут розбіжності ниток при зануренні кульок в масло залишається незмінним? Щільність матеріалу кульок ρ = 1,6·103 кг/м3.

задача 12369

Дві однакові заряджені кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюються в гас. Визначити діелектричну проникність ε гасу, якщо кут розбіжності ниток при зануренні кульок в гас залишається незмінним. Щільність матеріалу кульок ρ = 1600 кг/м3.

задача 13395

Дві заряджені кульки, підвішені на нитках однакової довжини, опускаються в гас щільністю 0,8 г/см³. Якою має бути щільність матеріалу кульок, щоб кут розбіжності ниток в повітрі і в гасі був один і той же? Діелектрична проникність гасу ε = 2.

задача 15618

Дві однакові заряджені кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюються в масло. Яка щільність ρ0 масла, якщо кут розбіжності ниток при зануренні кульок в масло залишається незмінним? Щільність матеріалу кульок ρ = 1,5·103 кг/м3, діелектрична проникність масла ε = 3,4.