розбіжність гас підвести однаковий довжина нитка кут дві кулі заряджені щільність матеріалу дорівнює

розбіжність гас підвести однаковий довжина нитка кут дві кулі заряджені щільність матеріалу дорівнює


задача 10185

Дві однаково заряджених кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюють в масло. Яка щільність ρ масла, якщо кут розбіжності ниток при зануренні в масло залишається незмінним? Щільність матеріалу кульок ρ0 = 1,5•103 кг/м3, діелектрична проникність масла ε = 2,2.

задача 10663

Дві однаково заряджених кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюються в масло щільністю ρ0 = 8·102 кг/м3. Яка діелектрична проникність ε масла, якщо кут розбіжності ниток при зануренні кульок в масло залишається незмінним? Щільність матеріалу кульок ρ = 1,6·103 кг/м3.

задача 12369

Дві однакові заряджені кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюються в гас. Визначити діелектричну проникність ε гасу, якщо кут розбіжності ниток при зануренні кульок в гас залишається незмінним. Щільність матеріалу кульок ρ = 1600 кг/м3.

задача 13395

Дві заряджені кульки, підвішені на нитках однакової довжини, опускаються в гас щільністю 0,8 г/см³. Якою має бути щільність матеріалу кульок, щоб кут розбіжності ниток в повітрі і в гасі був один і той же? Діелектрична проникність гасу ε = 2.

задача 15618

Дві однакові заряджені кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на кут α. Кульки занурюються в масло. Яка щільність ρ0 масла, якщо кут розбіжності ниток при зануренні кульок в масло залишається незмінним? Щільність матеріалу кульок ρ = 1,5·103 кг/м3, діелектрична проникність масла ε = 3,4.

задача 19873

Дві однаково заряджених кульки з рівними масами, підвішеними на нитках рівної довжини в одній точці, розійшлися в повітрі на деякий кут. Яка повинна бути щільність матеріалу кульок ρ, щоб при зануренні їх в гас з діелектричної проникністю ε = 2 кут між ними не змінився. Щільність гасу ρ0 = 800 кг/м3.

задача 19968

Два однаково заряджені алюмінієві кульки підвішені в одній точці на нитках однакової довжини. При цьому нитки розійшлися на деякий кут. Кульки занурюють в масло. Яка щільність масла, якщо кут розбіжності ниток при зануренні в олію залишається незмінним?

задача 21389

Дві однакові кульки з зарядами q1 і q2, підвішені на нитках однакової довжини, поміщені в гас. Яка повинна бути щільність матеріалу кульок, щоб кут розбіжності ниток в повітрі і в гасі був один і той же?

задача 21816

Дві заряджені кульки, що підвішені на нитках однакової довжини, опускаються в ефір. Яка повинна бути щільність матеріалу кульок, щоб кут розбіжності ниток в повітрі і в ефірі був один і той же? Діелектрична проникність ефіру ε = 4,3.

задача 24093

В електричному полі зарядженої металевої площини розташовані два однакові майданчики 1 і 2. При заданому куті α знайти відношення потоків ФЕ2 до ФЕ1.

задача 24864

Дві кульки однакових радіусів та мас, виготовлені з одного матеріалу, підвішені в одній точці на нитках однакової довжини та заряджені однойменними зарядами. Якою має бути діелектрична проникність рідкого діелектрика, щоб при зануренні в нього цієї системи кут розходження ниток залишився таким самим, як у повітрі? Відношення густини матеріалу кульок до густини рідкого діелектрика дорівнює 3.

Другие предметы