свет ослабляется плоскость раз определить угол через

свет ослабляется плоскость раз определить угол через


задача 12426

Визначте, у скільки разів послабиться інтенсивність світла, що пройшло через поляризатор і аналізатор, розташовані так, що кут між їх головними площинами α = 25° і в кожному з них втрачається η = 10% падаючого світла.

задача 13258

Два поляризатора орієнтовані під кутом 34,0° відносно один одного. Світло, поляризоване під кутом 17,0° щодо кожного поляризатора, проходить через обидва поляризатора. Наскільки послаблюється інтенсивність світла?

задача 13954

Визначте, у скільки разів послабиться інтенсивність світла, що пройшло через два ніколі, розташовані так, що кут між їх головними площинами α = 60°, а в кожному з николей втрачається 8% інтенсивності падаючого на нього світла.

задача 16343

Інтенсивність природного світла при проходженні через два ніколі послаблюється в 3 рази. Визначити кут між головними площинами ніколей, якщо кожен з них окремо поглинає 10% інтенсивності падаючого на нього світла.

задача 26185

У скільки разів послаблюється інтенсивність світла, що проходить через два ніколі, площини пропускання яких утворюють кут α = 30°, якщо в кожному з ніколей в окремо втрачається 10% інтенсивності падаючого на нього світла?

задача 26484

У скільки разів послаблюється природне світло, проходячи через два ніколя, площини пропускання яких складають кут 45°, якщо в кожному з николей в окремо втрачається 10% падаючого на нього світлового потоку?