нескінченна одномірна потенційна яма електрон ширина частинка енергія висока стінка знаходиться глибокий ящик
нескінченна одномірна потенційна яма електрон ширина частинка енергія висока стінка знаходиться глибокий ящик
задача 10443
Використовуючи співвідношення невизначеностей, оцінити ширину l одновимірного потенційного ящика, в якому мінімальна енергія електрона Еmin = 10 еВ.
задача 10444
Альфа-частинка знаходиться в нескінченно глибокому, одновимірному, прямокутному потенційному ящику. Використовуючи співвідношення невизначеностей, оцінити ширину l ящика, якщо відомо, що мінімальна енергія α-частки Emin = 8 МеВ.
задача 10451
Електрон знаходиться в нескінченно глибокому, одновимірному, прямокутному потенційному ящику шириною l = 0,1 нм. Визначити в електрон-вольтах найменшу різницю енергетичних рівнів електрона.
задача 10452
Частка в нескінченно глибокому, одновимірному, прямокутному потенційному ящику шириною l знаходиться в збудженому стані (n = 3). Визначити, в яких точках інтервалу 0 < х < l щільність ймовірності знаходження частинки має максимальне і мінімальне значення.
задача 10454
Частка в нескінченно глибокому, одновимірному, прямокутному потенційному ящику знаходиться в основному стані. Яка ймовірність w виявлення частки в останній чверті ящика?
задача 10458
Електрон знаходиться в нескінченно глибокому, прямокутному, одновимірному потенційному ящику шириною l. Знайти координати точок в інтервалі від x = 0 до x = l, в яких щільності ймовірності знаходження електрона на 2-му та 3-му енергетичних рівнях однакові? Обчислити густину ймовірності для цих положень. Рішення пояснити графіком.
задача 10910
Протон знаходиться в одновимірному потенційному ящику. Використовуючи співвідношення невизначеностей, оцінити ширину l ящика, якщо відомо, що мінімальна енергія Eмін протона дорівнює 10 МеВ.
задача 10913
Використовуючи співвідношення невизначеностей, оцінити ширину одновимірного потенційного ящика, в якому мінімальна енергія Емін електрона дорівнює 1 еВ.
задача 10958
Мікрочастинка масою 10–30 кг знаходиться в одновимірній потенційній ямі з вертикальними стінками. Знайти відношення різниці енергій п'ятого та четвертого енергетичних рівнів до енергії частки в змозі з квантовим числом n = 4.
задача 11216
Електрон знаходиться в одновимірній потенційній ямі з вертикальними стінками. Знайти відношення різниці енергій електрона на другому і третьому енергетичних рівнях до подібної різниці енергій для мікрочастинки масою 2·10–26 кг.
задача 11217
Мікрочастинка знаходиться в одновимірній потенційній ямі шириною а на четвертому енергетичному рівні. Визначити відношення щільностей ймовірності виявлення частки в середині ями і на відстані а/5 від краю ями.
задача 11218
Частинка масою 6,68·10–27 кг знаходиться в третьому збудженому стані в одновимірній прямокутній потенційній ямі. Максимальне значення щільності ймовірності координати частинки дорівнює 1,7·1010 м–1. Знайти в эВ енергію частинки в даному стані.
задача 11220
Використовуючи співвідношення невизначеностей, оцінити в еВ мінімальну енергію мікрочастинки (m = 1·10–9 кг), що перебуває в одновимірній потенційній ямі шириною a = 8 нм.
задача 11238
Використовуючи співвідношення невизначеностей, оцінити в еВ мінімальну енергію мікрочастинки (m = 6,68·10–27 кг), що перебуває в одновимірній потенційній ямі шириною А = 3,29 нм.
задача 12108
Обчислити відношення ймовірностей знаходження електрона на першому і другому енергетичних рівнях в інтервалі L/4 рівновіддаленому від стінок одновимірної потенційної ями шириною L.
задача 12125
Ширина потенційної ями L = 3 нм. Чому дорівнює частота излученного фотона при переході електрона з третього квантового рівня на перший? Як вона зміниться при збільшенні ширини ями в три рази?
задача 12629
У одновимірному потенційному ящику шириною l знаходиться електрон. Обчислити ймовірність W знаходження електрона на першому енергетичному рівні в інтервалі l/4, рівновіддаленій від стінок ящика.
задача 12658
Використовуючи співвідношення невизначеностей Δx·Δрх ≥ ћ, оцініть мінімальну енергію Emin протона, що знаходиться у одновимірному потенційному ящику шириною l = 1
задача 12862
Частка знаходиться в одновимірній безмежно глибокій ямі шириною L на другому енергетичному рівні. Оцінити ймовірність знаходження частинки в області, обмеженій координатами х1 = L/4 і x2 = 5L/8. Побудувати графік залежності |ψn(x)|2 для n = 2 і вказати розглянутий інтервал на кресленні.
задача 13747
Частка в одновимірній прямокутній "потенціальній ямі" шириною l з нескінченно високими "стінками" знаходиться в основному стані. Визначте ймовірність виявлення частки в другій чверті.
задача 14194
Електрон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній потенційній ямі. У скільки разів відрізняються ймовірності виявлення електрона в середній частині ями на відрізку Δx =
задача 14276
Частка електрон знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Енергія частки Wn = 490,2 эВ. Знайти квантове число n, що характеризує енергетичний стан частки. Обчислити ймовірність Р(x1, х2) виявлення частки в інтервалі від x1 = 0 до х2 = 0,1l. Побудувати графік залежності від координати х щільності ймовірності |Ψn(x)|2 виявлення частки. Показати на збудованій залежності знайдену ймовірність.
задача 14370
Частка електрон знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Енергія частинки Wn = 37,68 эВ. Знайти квантове число n, що характеризує енергетичний стан частинки. Обчислити ймовірність Р(х1, х2) виявлення частки в інтервалі від x1 = 0 до х2 = 0,1l. Побудувати графік залежності від координати х щільності ймовірності |Ψn(x)|2 виявлення частки. Показати на побудованій залежності знайдену ймовірність.
задача 14383
Частка електрон знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Енергія частинки Wn = 601,7 эВ. Знайти квантове число n, що характеризує енергетичний стан частинки. Обчислити ймовірність Р(х1, х2) виявлення частки в інтервалі від x1 = 0 до х2 = 0,1l. Побудувати графік залежності від координати х щільності ймовірності |Ψn(x)|2 виявлення частки. Показати на побудованій залежності знайдену ймовірність.
задача 14526
Частка електрон знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Енергія частинки Wn = 1354 эВ. 1) Знайти квантове число n, що характеризує енергетичний стан частинки. 2) Обчислити ймовірність P(х1, х2) виявлення частки в інтервалі від х1 = 0 до х2 = 0,1l. 3) Побудувати залежність від координати х щільності ймовірності |Ψn(х)|2 виявлення частки. Показати на побудованій залежності знайдену ймовірність.
задача 14676
Мікрочастинка з масою m = 10–30 кг знаходиться в одновимірній потенційній ямі шириною l = 1 нм і має енергію 3,08 еВ. Вважаючи, що енергія частинки набагато менша за "глибину" ями, знайти графічно ймовірність її виявлення на відрізку від х1 = l/3 до х2 = l/2.
задача 14750
Мікрочастинка знаходиться у одновимірній прямокутній потенційній ямі шириною l з нескінченно високими стінками. Обчисліть відношення ймовірностей ω5/ω3 знаходження частинки на відрізку l/3≤x≤l/2 на третьому (n = 3) і п'ятому (n = 5) енергетичних рівнях.
задача 14895
Електрон знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі з дуже високими стінками. Ширина ями l. Оцінити за допомогою співвідношення невизначеностей силу тиску електрона на стінки ями при мінімально можливій його енергії.
задача 14901
У одновимірній прямокутній потенційній ямі шириною l з нескінченно високими стінками знаходиться мікрочастинка. На скільки відрізняються ймовірності виявлення частки ω4–ω3 на відрізку l/3 ≤ x ≤ l/2, якщо частка знаходиться: 1) на четвертому енергетичному рівні; 2) на третьому енергетичному рівні?
задача 14902
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться на n-м енергетичному рівні (n = 1). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно.
задача 14903
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (n = 2). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно.
задача 14904
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (n = 3). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно.
задача 14905
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (т.е., на n-м энергетическом уровне). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно. n = 4.
задача 14906
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (тобто, на n-му енергетичному рівні). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно. n = 5.
задача 14907
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (т.е., на n-м энергетическом уровне). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно. n = 6.
задача 14908
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (тобто, на n-му енергетичному рівні). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно. n = 7.
задача 14909
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (тобто, на n-му енергетичному рівні). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно. n = 8.
задача 14910
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (т.е., на n-м энергетическом уровне). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно. n = 9.
задача 14911
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною L з нескінченно високими "стінками" знаходиться в збудженому стані (т.е., на n-м энергетическом уровне). Визначте, в яких точках "ями" (0≤x≤L) щільність ймовірності виявлення частки: 1) максимальна; 2) мінімальна. Поясніть результат графічно. n = 10.
задача 15949
Частка знаходиться в нескінченно глибокому, одновимірному, прямокутному потенційному ящику. Знайти відношення різниці ΔЕn, n+1 сусідніх енергетичних рівнів до енергії Еn частинки в трьох випадках: 1) n = 2; 2) n = 5; 3) n → ∞.
задача 16268
Частка в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" шириною l з нескінченно високими стінками знаходиться в збудженому стані (n = 2). Визначте ймовірність виявлення частки в області (3/8)l < x < (5/8)l.
задача 16284
Електрон знаходиться в одновимірному прямокутному потенційному ящику шириною l. Визначте середнє значення координати <x> електрона (0 < x < l ).
задача 16603
Частка електрон знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Енергія частки Wn = 338,5 еВ. 1) Знайти квантове число n, що характеризує енергетичний стан частки. 2) Обчислити ймовірність р(х1, х2) виявлення частки в інтервалі від х1 = 0 до х2 = 0,1l. 3) Побудувати залежність від координати х щільності ймовірності |Ψn(х)|2 виявлення частки. Показати на побудованій залежності знайдену ймовірність.
задача 16606
Частка електрон знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Енергія частки Wn = 150,4 еВ. 1) Знайти квантове число n, що характеризує енергетичний стан частки. 2) Обчислити ймовірність P(х1, х2) виявлення частки в інтервалі від х1 = 0 до х2 = 0,4l. 3) Побудувати залежність від координати х щільності ймовірності |Ψn(х)|2 виявлення частки. Показати на побудованій залежності знайдену ймовірність.
задача 16617
Частка електрон знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Енергія частки Wn = 940,2 эВ. Знайти квантове число n, характеризує енергетичний стан частки. Обчислити ймовірність Р(x1, х2) виявлення частки в інтервалі від x1 = 0 до х2 = 0,1l. Побудувати графік залежності від координати х щільності ймовірності |Ψn(x)|2 виявлення частки. Показати на побудованій залежності знайдену ймовірність.
задача 16619
Частка електрон з енергією En = 601,7 еВ знаходиться в одновимірній прямокутній безмежно глибокій ямі шириною l = 10–10 м. Знайти головне квантове число n і обчислити вірогідність виявлення частки P (x) в інтервалі від х1 = 0 до х2 = 0,2l. Побудувати графік залежності хвильової функції Ψn(x) и плотности вероятности |Ψn(x)|2 виявлення частки в потенційній ямі від координати x. Вказати на графіку знайдену ймовірність.
задача 17007
Визначте ширину l одновимірної прямокутної "потенційної ями" з нескінченно високими стінками, якщо при переході електрона з третього енергетичного рівня на другий випромінюється енергія ДЕ = 1 еВ.
задача 17008
Електрон знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі з нескінченно високими стінками, ширина якої l = 1 нм. Визначте найменшу різницю енергетичних рівнів електрона.
задача 17012
Обчислити енергію, яка необхідна, щоб перевести частку, укладену в потенційному ящику, з третього рівня на четвертий. Завдання вирішити: 1) для електрона при ширині ящика 1 ангстрем і 1 мм; 2) для частки з масою 1 мкг при ширині ящика 1 мм.
задача 18062
Електрон знаходиться в нескінченно глибокому одновимірному потенційному ящику шириною L (0 < X < L). Визначити ймовірність того, що електрон, який знаходиться в першому збудженому стані, буде виявлений в інтервалі 1/4 L < X < 3/4 L.
задача 18063
Електрон знаходиться в основному стані в одновимірній потенційній ямі з нескінченно високими стінками. Оцінити силу, з якою електрон діє на стінку ями, якщо її ширина 1 ангстрем.
задача 18065
В одновимірній прямокутній потенційній ямі шириною 0,3 нм з нескінченно високими стінками в третьому збудженому стані знаходиться електрон. Визначити: 1) мінімальну енергію електрона; 2) ймовірність виявлення електрона в середній третині ями.
задача 19182
Частка знаходиться в одновимірному потенційному ящику з нескінченно високими стінками. Псі-функція має вигляд, показаний на малюнку 2.13. Знайти ймовірність перебування частки в області l/8 < х < l/2.
задача 19183
Частка знаходиться в основному стані в одновимірній безмежно глибокій ямі. Яка ймовірність знаходження частинки в середній третині ящика.
задача 19499
Визначити ймовірність виявлення частки в першій третині одновимірного прямокутного "потенційного ящика" шириною l з нескінченно високими "стінками", якщо частка знаходиться в основному стані.
задача 19521
Мікрочастинка знаходиться в одновимірній безмежно глибокій ямі шириною l, маючи мінімальну енергію. У скільки разів відрізняються ймовірності виявлення частки на відрізку шириною l/4, якщо цей відрізок лежить: 1. У середині ями, 2. На краю ями? Поясніть сенс отриманого результату графічно.
задача 20664
Електрон знаходиться в одновимірному безмежно глибокому ящику шириною l. Обчислити найменшу різницю двох сусідніх енергетичних рівнів (в електрон-вольтах) електрона в двох випадках: 1) l = 10 см; 2) l = 1 нм.
задача 20695
Використовуючи співвідношення невизначеностей, оцінити ширину l одновимірного потенційного ящика, в якому мінімальна енергія Emin.
задача 20974
Визначити при якій ширині потенційної ями L дискретність енергії стає порівнянною з енергією теплового руху kТ.
задача 21056
Частка знаходиться в нескінченно глибокій одновимірної потенційної ямі шириною l на другому енергетичному рівні. Визначити ймовірність виявлення частки в межах від 0 до l/3.
задача 21086
Частка знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній потенційній ямі шириною l на первом возбужденном уровне. В каких точках ямы плотность вероятности обнаружения частицы максимальна?
задача 21099
Частка знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі шириною а = 3·10–9 м з нескінченними стінками. Хвильова функція мікрочастинки має вигляд ψ = Asin(8πx/a). Знайти максимальну відстань між точками (в нм), в яких імовірність виявлення частки максимальна.
задача 21305
Мікрочастинка з масою m знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі з нескінченно високими стінками шириною а. Дозволені значення енергії мікрочастинки визначаються формулою , де n = 1,2,3... Перебуваючи в основному стані, мікрочастинка поглинула фотон з енергією Е = 45 еВ і перейшла на четвертий енергетичний рівень. Знайти найменший імпульс фотона, який може бути випроменений цією часткою.
а) 3,1·10–26 кг·м/с; б) 2,5·10–26 кг·м/с; в) 2,1·10–26 кг·м/с;
г) 1,5·10–26 кг·м/с; д) 1,1·10–26 кг·м/с.
задача 21375
Електрон знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі шириною l з нескінченно високими стінками. Яка ймовірність виявлення електрона в середній третині ями, якщо електрон знаходиться в першому збудженому стані (n = 2)? Поясніть фізичний зміст отриманого результату, зобразивши графічно щільність ймовірності виявлення електрона в даному стані.
задача 21829
Електрон рухається в одновимірній безмежно глибокій ямі шириною 0,6 нм, маючи енергію 16,6 еВ. Яка ймовірність виявлення цього електрона в першій чверті ями?
задача 21862
Частка маси m знаходиться в основному стані в одновимірній потенційній ямі шириною l з нескінченно високими стінками. Знайти силу тиску, яку надає частка на стінку.
задача 21879
Хвильова функція частинки масою m для основного стану в одновимірному потенціальному полі U(x) = k·x2/2 має вигляд ψ(x) = A·exp(–α·x2), де A і α — деякі сталі. Знайти за допомогою рівняння Шредінгера сталу α і енергію частинки в цьому стані.
задача 21880
Частка знаходиться в прямокутному одновимірному потенційному ящику з нескінченно високими стінками в основному стані. Яка ймовірність виявлення частки у крайній третині ящика?
задача 21984
Електрон знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі з нескінченно високими стінками. Знайдіть ширину ями, якщо мінімальна енергетична відстань між рівнями електрона в ямі дорівнює тепловій енергії k T при кімнатній температурі.
задача 22091
Електрон знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі з нескінченно високими стінками. Ширина L ями така, що енергетичні рівні розташовані досить густо. Знайти щільність рівнів ΔN/ΔE, тобто їх число на одиничний інтервал енергії в залежності від Е. Обчислити ΔN/ΔE для Е = 1 эВ, якщо L = 1 см.
задача 22096
Обчислити відношення ймовірностей знаходження електрона на першому і другому енергетичних рівнях одновимірної потенційної ями, ширина якої L, в інтервалі 0<х<L/4.
задача 22107
Частка, що знаходиться в нескінченно глибокому потенційному ящику шириною а, знаходиться в збудженому стані з n = 7. Визначити ймовірність знаходження частинки в центральній третині ящика.
задача 22122
Електрон знаходиться в нескінченно глибокому одновимірному прямокутному потенційному "ящику" шириною l. Обчисліть ймовірність того, що електрон, що знаходиться в збудженому стані n = 3, буде виявлений в інтервалі 0<x<(2/3)l.
задача 22475
Електрон знаходиться в нескінченно глибокому одновимірному прямокутному потенційному ящику шириною 1,5 нм. Знайдіть щільність ймовірності знаходження електрона в тих точках, де вона однакова для електронів, що знаходяться на першому і другому енергетичних рівнях.
задача 22489
Частка знаходиться в основному стані в одновимірній прямокутній потенційній ямі шириною l з нескінченно високими стінками. Знайдіть ймовірність виявити частинку в області l/3 < х < 2l/3. Порівняйте її з вірогідністю виявити класичну частку в цій же області.
задача 22828
Використовуючи співвідношення невизначеностей, знайти вираз, що дозволяє оцінити мінімальну енергію протона, який знаходиться в одновимірному потенційному ящику шириною 1 мкм.
задача 22858
Електрон знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі з нескінченно високими стінками. На скільки відсотків відрізняються енергії двох сусідніх рівнів, якщо a) n = 3, б) n = 10, в) n = 100.
задача 23173
Обчислити відношення ймовірностей знаходження електрона на першому та другому енергетичних рівнях в інтервалі Δx = l/4 рівновіддаленому від стінок одномірної потенційної ями шириною l. Поясніть значення отриманого результату графічно.
задача 23210
Електрон знаходиться в одновимірній прямокутній потенційній ямі з нескінченно високими стінками. Знайти ширину ями, якщо різниця енергій між рівнями з n = 2 та n = 3 становить 0,3 еВ.
задача 23442
Частка знаходиться в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" с нескінченно високими "стінками". Знайти масу частинки, якщо ширина ями l = 2,5 нм, а різниця енергій 3-го та 2-го енергетичних рівнів ΔЕ = 0,30 еВ.
задача 23565
Електрон знаходиться в потенційному ящику з нескінченно високими стінками (метал), розміри якого близько 1 см. Яку мінімальну енергію треба повідомити електрону для переходу з основного стану на другий (збуджений електрон) енергетичний рівень (те = 9,1·10–31 кг).
задача 23710
За допомогою співвідношення невизначеностей оцініть мінімальну енергію E1, якої може володіти частка маси m, що знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній потенційній ямі шириною a.
задача 23719
Частка знаходиться у прямокутному одновимірному потенційному ящику з нескінченно високими стінками в основному стані. Яка ймовірність виявлення частки: а) у середній третині ящика; б) у крайній третині ящика?
задача 23889
Частка знаходиться в одновимірній прямокутній "потенційній ямі" з нескінченно високими "стінками". Ширина ями — l. Стан частки описується основним квантовим числом n. Визначити: 1) ймовірність знаходження частки в області "ями" Δ l = x2–x1; 2) точки інтервалу [х1, х2], у яких щільність ймовірності існування частки максимальна та мінімальна. n = 1, x1 = 0,4l, x2 = 0,9l.
задача 24092
Електрон знаходиться в нескінченно глибокому одновимірному прямокутному потенційному ящику шириною l. Обчисліть ймовірність того, що електрон, який знаходиться у збудженому стані n = 4, буде виявлено в інтервалі (1/4) l<x<(3/4) l.
задача 24480
У нескінченно глибокій одновимірній потенційній ямі завширшки l = 792 пм знаходиться електрон у першому збудженому стані. Електрону додатково повідомили енергію 7,2 еВ. Як у результаті зміниться щільність ймовірності виявлення електрона у точці х = l/4 потенційної ями?
задача 25105
Протон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною. l. Яка ймовірність знаходження його в заданій області простору 0<x<l/3 для заданого енергетичного стану n = 1. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25106
Протон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною. l. Яка ймовірність знаходження його в заданій області простору 0<x<l/4 для заданого енергетичного стану n = 2. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25107
Протон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною l. Яка ймовірність знаходження його в заданій області простору l/3<x<2l/3 для заданого енергетичного стану n = 3. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25108
Електрон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною. l. Яка ймовірність знаходження його в заданій області простору 0<x<l/3 для заданого енергетичного стану n = 1. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25109
Електрон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною. l. Яка ймовірність знаходження його в заданій області простору l/3<x<2l/3 для заданого енергетичного стану n = 2. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25110
Електрон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною. l. Яка ймовірність знаходження його в заданій області простору 2l/3<x<l для заданого енергетичного стану n = 3. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25111
Електрон знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною. l. Яка ймовірність знаходження його в заданій області простору l/4<x<l/2 для заданого енергетичного стану n = 4. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25112
α-частка знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною l. Яка ймовірність знаходження її в заданій області простору 0<x<l/3 для заданого енергетичного стану n = 1. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25113
α-частка знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною l. Яка ймовірність знаходження її в заданій області простору 3l/4<x<l для заданого енергетичного стану n = 2. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 25114
α-частка знаходиться в нескінченно глибокій одновимірній прямокутній ямі шириною l. Яка ймовірність знаходження її в заданій області простору 2l/3<x<l для заданого енергетичного стану n = 3. Побудуйте графіки залежності ψ(x) і ψ2(x).
задача 80307
Частка перебуває в нескінченно глибокій одновимірної потенційної ямі шириною l в основному стані. У яких точках ями щільність ймовірності виявлення частки максимальна, а в яких — мінімальна?
Другие предметы